Příběh z Garáže Miloše Horného

Miloš Horný

23 let, student VUT
Že jsi ze Slovenska? Ale to přece vůbec nevadí.

“Zástupcom od našich bratov Slovákov” v Příbězích z garáže je Miloš. Nadšený student, milující míčové sporty, pro kterého ten nejlepší míč je kopačák. Od malička fandí fotbalovému týmu Manchester United a jeho nejoblíbenějším hráčem je Marcus Rashford. Před pár lety si dokonce splnil svůj velký sen, když v Anglii navštívil zápas mezi jeho Red Devils a Liverpoolem. Byl to prý nepopsatelný pocit.

Poslední tři roky trávil prázdniny vždy v zahraničí. Chtěl si zlepšit němčinu a zažít pořádné dobrodružství. Procestoval značnou část Švýcarska, jehož krása je podle jeho slov zážitek na celý život. V Německu si po klidné návštěvě Švýcarska vyzkoušel, jaké to je zvládnout bandu dětí z celého světa, když jim vymýšlel celodenní program. Hodnotí to jako výbornou antikoncepci.

Jeho láskou jsou seriály a kino. Miluje, když si koupí popcorn, sedne do křesla a filmu doslova propadne. Rád se odreaguje i u počítače střílením po protihráčích ve hře CSGO, nebo vyrazí na party či nějakou studentskou akci. Kromě zábavy pokračuje ve studiu na Fakultě podnikatelské a podílí se na organizaci různých projektů pro studenty.

Líbí se ti Milošův příběh? Řekni všem ten svůj!
  Inspiruj ostatní
Nastartuj své znalosti ve světě online marketingu
Začít s Digitální garáží

Sleduj Instagram

Partneři projektu