Příběh z Garáže Miloše Horného

Miloš Horný

23 let, student VUT
Že jsi ze Slovenska? Ale to přece vůbec nevadí.

“Zástupcom od našich bratov Slovákov” v Příbězích z garáže je Miloš. Nadšený student, milující míčové sporty, pro kterého ten nejlepší míč je kopačák. Od malička fandí fotbalovému týmu Manchester United a jeho nejoblíbenějším hráčem je Marcus Rashford. Před pár lety si dokonce splnil svůj velký sen, když v Anglii navštívil zápas mezi jeho Red Devils a Liverpoolem. Byl to prý nepopsatelný pocit.

Poslední tři roky trávil prázdniny vždy v zahraničí. Chtěl si zlepšit němčinu a zažít pořádné dobrodružství. Procestoval značnou část Švýcarska, jehož krása je podle jeho slov zážitek na celý život. V Německu si po klidné návštěvě Švýcarska vyzkoušel, jaké to je zvládnout bandu dětí z celého světa, když jim vymýšlel celodenní program. Hodnotí to jako výbornou antikoncepci.

Jeho láskou jsou seriály a kino. Miluje, když si koupí popcorn, sedne do křesla a filmu doslova propadne. Rád se odreaguje i u počítače střílením po protihráčích ve hře CSGO, nebo vyrazí na party či nějakou studentskou akci. Kromě zábavy pokračuje ve studiu na Fakultě podnikatelské a podílí se na organizaci různých projektů pro studenty.

Líbí se ti Milošův příběh? Řekni všem ten svůj!
  Inspiruj ostatní

Prohlédni si příběhy dalších lidí

Tihle všichni si prošli celým kursem Digitální garáže, přečti si, jak jim to změnilo život

Nastartuj své znalosti ve světě online marketingu
Začít s Digitální garáží

Sleduj Instagram

Partneři projektu