Příběh z Garáže Michala Kuzněcova

Michal Kuzněcov

29 let, podnikatel ve financích
Můj šéf jsem JÁ a díky Digitální garáži nepotřebuji profíka, online marketing si zvládnu dělat sám.

Jou jou jou! Michal se kdysi na střední škole s partou kamarádů vyhecoval a ze srandy si začali rapovat. Chytilo ho to tak moc, že později soutěžil i ve freestyle battle duelech. Jeho tehdejšími idoly byli rapeři ze staré školy, například The Notorious B.I.G. nebo 2Pac. Dnes už sice freestyle nedělá, ale pořád si pro zábavu občas nějaký ten rap švihne a nahraje písničku.

Zajímá se o osobní rozvoj a příběhy úspěšných lidi. Je to cílevědomý, tvrdohlavý optimista a velký snílek, který miluje sci-fi filmy. Neskutečně ho fascinuje vesmír. Rád by se do něj jednou zaletěl podívat a věří, že díky Elonu Muskovi se mu to splní.

Abychom nezapomněli, jeho velkou vášní jsou auta. Největším zážitkem pro něj byla zběsilá jízda vypůjčeným BMW M6 na letišti v rychlosti 270 km/h. V budoucnu by chtěl mít ve sbírce pár starších aut, která se objevila v legendární filmové sérii Rychle a zběsile.

Šťastný zvonec na konec! Michal do toho už brzo praští. Svoji přítelkyni požádal v Benátkách na gondole o ruku a teď chystají svatbu. Je to prostě romantik.

Líbí se ti Michalův příběh? Řekni všem ten svůj!
  Inspiruj ostatní

Prohlédni si příběhy dalších lidí

Tihle všichni si prošli celým kursem Digitální garáže, přečti si, jak jim to změnilo život

Nastartuj své znalosti ve světě online marketingu
Začít s Digitální garáží

Sleduj Instagram

Partneři projektu