Příběh z Garáže Jiřího Nečase

Jiří Nečas

23 let, student Mendelovy univerzity
Hlavní motivací bylo vylepšit si CV.

Už od doby, kdy ve školce tahal kačera, má Jirka nejlepšího kamaráda, se kterým si po maturitě chtěl otevřít stánek s občerstvením na místním koupališti. Ale neklaplo to. Tak se sbalili a vyrazili do Austrálie. U protinožců si Jirka vyzkoušel, jaké to je pracovat jako číšník v hotelu, barman nebo malíř pokojů. Vyhrál tam fotbalový pohár a stal se tak mediální hvězdou v tamních novinách.

Po Austrálii se přes velkou louži vypravili do Ameriky, kde měl dvě zaměstnání a ve volném čase vyměnil fotbalový míč za surfovací prkno. Po třech měsících práce procestoval celou západní Ameriku. Kráčel po srázu Grand Canyonu a navštívil i město hříchu Las Vegas.

Jirka rád vaří, tancuje, poznává nové lidi, nikdy nevynechá žádnou party a neumí být pořádně naštvaný. Podílel se na organizaci plesu PEF Mendelu a zapojuje se do dalších PR aktivit Mendelovy univerzity.

Marketing prostě k Jirkovy patří. Již od března zastává marketingovou pozici v Kiwi.com. Kromě kurzu Digitální garáž navštěvoval i Digisemestr a online marketing dále rozvíjí v soutěži S-klik studentská kampaň.

Líbí se ti Jirkův příběh? Řekni všem ten svůj!
  Inspiruj ostatní

Prohlédni si příběhy dalších lidí

Tihle všichni si prošli celým kursem Digitální garáže, přečti si, jak jim to změnilo život

Nastartuj své znalosti ve světě online marketingu
Začít s Digitální garáží

Sleduj Instagram

Partneři projektu