Příběh z Garáže Denisy Králové

Denisa Králová

24 let, studentka Masarykovy univerzity
Bez digitálních skills si ve třetím tisíciletí ani neškrtneš.

Denisa má tolik studentských aktivit, že byste je pomalu ani nespočítali. Čtyři roky působila v Masarykově studentské unii, kde byla rok a půl prezidentkou. Má co dočinění s takovými projekty jako je Zóna MU na Majálesu, Open Semestr Party, celouniverzitní ples a plno dalších. Navíc byla členkou komise za Masarykovu univerzitu v projektu Studentské Brno.

Ráda navštěvuje nové kavárny, bary a zbožňuje japonskou kuchyni. Za maki a lososové rolky by klidně i zabíjela. Své volné večery nejraději tráví ve společnosti svého přítele nebo Sheldona Coopera.

Je vášnivou cestovatelkou, která se snaží navštěvovat tolik zemí, aby jejich počet byl větší, než její věk v době cestování. V rámci programu Erasmus+ se vydala na training coursy do Řecka, Estonska, Anglie a Maďarska. Taky se zúčastnila letních univerzit na Ukrajině a v Rumunsku a strávila 6 týdnů na dobrovolnické stáži v Bosně a Hercegovině.

Jejím největším zážitkem bylo ovšem Rio 2016. Už jejím dětským snem bylo podílet se na organizaci olympijských her a v Brazílii si to jako dobrovolnice splnila. Zúčastnila se i zkoušek slavnostního ceremoniálu, a na vlastní oči viděla i to, jak se za Boltem na dvoustovce jen práší.

Líbí se ti Denisin příběh? Řekni všem ten svůj!
  Inspiruj ostatní

Prohlédni si příběhy dalších lidí

Tihle všichni si prošli celým kursem Digitální garáže, přečti si, jak jim to změnilo život

Nastartuj své znalosti ve světě online marketingu
Začít s Digitální garáží

Sleduj Instagram

Partneři projektu