Příběh z Garáže Adély Kaszperové

Adéla Kaszperová

23 let, správce PPC kampaní
Zpočátku marketingem nepolíbená jsem díky Digitální garáži získala lepší místo.

Adéla už jako malá holčička milovala dvě věci: tanec a cestování. Vždy chtěla být baletkou, avšak z jejího oblíbeného baletu po letech odešla a začala tančit street dance.

Cestuje už od malička a ráda vzpomíná, jak v dětství se svým dědečkem projezdila skoro celý Balkán. Dnes nejvíc touží navštívit Peru a staré incké město Machu Picchu. A možná i díky tomu pramení láska k jejímu dalšímu koníčku.

Říká se, že kolik umíš jazyků, tolikrát jsi člověkem. Adéla plynule ovládá angličtinu a polštinu, ve které i vystudovala vysokou školu, a aby toho nebylo málo, letos se začala učit španělsky. Je to ambiciózní slečna, která když se něčeho chytne, drží se toho jako klíště.

Našla zálibu také ve čtení historické a faktické literatury - především se zajímá o holocaust, který byl součástí její bakalářské práce, kde se zabývala tématikou genocidy v polské literatuře. Čemu by asi málokdo věřil, je Adélin další koníček. Sérioví vrazi. Fascinuje jí, jak se v dnešní době může někdo odhodlat k tak hrůzným činům. Zabývá se hlavně jejich psychickými stavy a tím, co je k tomu vede.

Líbí se ti Adélin příběh? Řekni všem ten svůj!
  Inspiruj ostatní

Prohlédni si příběhy dalších lidí

Tihle všichni si prošli celým kursem Digitální garáže, přečti si, jak jim to změnilo život

Nastartuj své znalosti ve světě online marketingu
Začít s Digitální garáží

Sleduj Instagram

Partneři projektu