Příběh z Garáže Adély Kaszperové

Adéla Kaszperová

23 let, správce PPC kampaní
Zpočátku marketingem nepolíbená jsem díky Digitální garáži získala lepší místo.

Adéla už jako malá holčička milovala dvě věci: tanec a cestování. Vždy chtěla být baletkou, avšak z jejího oblíbeného baletu po letech odešla a začala tančit street dance.

Cestuje už od malička a ráda vzpomíná, jak v dětství se svým dědečkem projezdila skoro celý Balkán. Dnes nejvíc touží navštívit Peru a staré incké město Machu Picchu. A možná i díky tomu pramení láska k jejímu dalšímu koníčku.

Říká se, že kolik umíš jazyků, tolikrát jsi člověkem. Adéla plynule ovládá angličtinu a polštinu, ve které i vystudovala vysokou školu, a aby toho nebylo málo, letos se začala učit španělsky. Je to ambiciózní slečna, která když se něčeho chytne, drží se toho jako klíště.

Našla zálibu také ve čtení historické a faktické literatury - především se zajímá o holocaust, který byl součástí její bakalářské práce, kde se zabývala tématikou genocidy v polské literatuře. Čemu by asi málokdo věřil, je Adélin další koníček. Sérioví vrazi. Fascinuje jí, jak se v dnešní době může někdo odhodlat k tak hrůzným činům. Zabývá se hlavně jejich psychickými stavy a tím, co je k tomu vede.

Líbí se ti Adélin příběh? Řekni všem ten svůj!
  Inspiruj ostatní
Nastartuj své znalosti ve světě online marketingu
Začít s Digitální garáží

Sleduj Instagram

Partneři projektu